שי פרי, פסיכולוג קוגנטיבי-התנהגותי

טלפון: 054-3038534  |  perishai@hotmail.com
"קליניקות ביקנעם ובקרית ביאליק"

שי פרי, פסיכולוג קוגנטיבי-התנהגותי

טלפון: 054-3038534  |  perishai@hotmail.com
קליניקות ביקנעם ובקרית ביאליק
אני פסיכולוג קליני מומחה (מספר רישיון 7838) ומדריך מוסמך. בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת חיפה.

לאחר לימודי השתלמתי בפסיכולוגיה קוגנטיבית-התנהגותית במסגרת תכנית הלימודים הדו-שנתית של איט"ה (אגודה ישראלית לטיפול קוגנטיבי-התנהגותי).

במשך השנים עברתי הכשרות והשתלמויות נוספות בין היתר בשיטת הPE) Prolonged exposure – חשיפה ממושכת) לטיפול בטראומה, (EMDR, SE somatic experience) ועוד.

התחלתי לעבוד כפסיכולוג קליני בשנת 2001 ומאז רכשתי מומחיות בטיפול פסיכולוגי במבוגרים, מתבגרים,ילדים והדרכות הורים. 

רקע מקצועי

בעברי, עבדתי במרפאת חרדה בבית חולים "זיו" בצפת מה שאפשר לי להתמחות ולצבור ניסיון בתחום הטיפול בהפרעות חרדה שונות (פוביות, טראומות, חרדת מבחנים, הפרעה אובססיבית-קומפולסיבית, חרדה חברתית ועוד)  כולל הדרכות הורים לילדים עם חרדות.

בשנים 2005-2010 הייתי פסיכולוג של מרכז חרום לילדים בקרית אתא, במקביל לעבודתי הטיפולית, ועסקתי רבות בהדרכות הורים, הדרכות לצוות, אבחונים וניהול מקרים קשים ומורכבים מול הרשויות.

מאז 2008 אני עובד בתחנה פסיכולוגית גדולה ומוכרת בשם תחנת העמקים. בתחנה אני מדריך ומרכז את תחום הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי. במסגרת תפקידי אני מנחה סמינר בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי, מדריך מטפלים בתחום זה ומטפל בעצמי במטופלים. בשנותי בתחנה צברתי ניסיון עם קשת רחבה של הפרעות ומצבים טיפוליים.

במקביל, משנת 2007 אני מטפל במסגרת קליניקה פרטית. כיום אני חולק את זמני בין קליניקה הנמצאת ביקנעם עילית וקליניקה הנמצאת בקרית ביאליק.
 
FacebookGoogle+Twitter
שי פרי, פסיכולוג קוגנטיבי-התנהגותי​: 054-3038534  |  perishai@hotmail.com  |  קליניקות ביקנעם ובקרית ביאליק